Listopadowa nagroda za bloga!

Filed under: Konkursy — Tagi: , , , — MAMA @ 13:37
piątek Lis 30, 2012

„Mój mąż od wczoraj umiera na ból gardła… myślałam, ze zmieni podejście po wspólnym porodzie, ale nic z tego” – przeczytaliśmy na blogu użytkowniczki magdzia3010 i za to jedno zdanie byliśmy gotowi przyznać nagrodę w listopadowej edycji Nieustającego Konkursu Blogowego. Po lekturze całego bloga i listopadowych wpisów nie mieliśmy już żadnych wątpliwości – nagroda się po prostu należy. Baśnie Jana Christiana Andersena powędrują do autorki bloga.

W tym miesiącu zresztą trafiliśmy na kilka innych fajnych blogów, które z pewnością będziemy uważnie śledzić – jeśli w kolejnym miesiącu pojawią się nowe, fajne wpisy, jest szansa na nagrodę! A w grudniowej edycji, którą rozstrzygniemy przez Sylwestrem, nagrodą będzie książka z płytą CD „Baśnie mojego dzieciństwa”, wydawnictwa Zielona Sowa – baśnie czyta Anna Dereszowska.

W grudniu tematów na bloga z pewnością wam nie zabraknie: mikołajki, świąteczne przygotowania, pieczenie ciasteczek, ubieranie choinki… Pamiętajcie, że na blogu jest też miejsce na zdjęcia! Czekamy na wasze wpisy!

Nieustający konkurs blogowy


Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment