Grudniowa nagroda za blog przyznana!

Filed under: Konkursy — Tagi: , , — MAMA @ 12:55
środa Sty 2, 2013

Z niewielkim poślizgiem ogłaszamy werdykt grudniowej edycji konkursu blogowego. Niestety, kilka dni przed świętami redakcję eBobasa.pl zmógł wstrętny wirus grypopodobny – w takich okolicznościach trudno podejmować ważkie decyzje i jeszcze opisywać je (z sensem) na blogu. Ale dziś nadrabiamy zaległości!

Z grudniowego wysypu wpisów blogowych wybraliśmy bardzo świąteczny, pięknie zilustrowany wpis użytkowniczki catrinka. „Nie pamiętam z domu przygotowań do świąt. Może dlatego, ze Wigilia zawsze była u babci i jak tylko zaczynały się ferie świąteczne wsiadałam w autobus i pędziłam do dziadków. Pamiętam zapach kapusty z grochem, którą babcia dzień wcześniej przygotowywała, a jak tylko zniknęła z kuchni wyjadało się ją z garnka… (…) Chciałabym by moje dzieci też miały takie cudowne wspomnienia. Z niecierpliwością czekały na choinkę, pamiętały zapachy i smaki Świąt. Ale Święta to nie tylko jedzenie i ozdabianie mieszkania. Chciałabym, by w przyszłości pamiętały również o biednych i głodnych ludziach i zwierzętach.”

Fot. Catrinka

Fot. Catrinka

Mądra refleksja świąteczna i optymistyczny sygnał, że dzieciom warto przekazywać (oczywiście nie tylko od święta), jak ważna jest troska o słabszych. Nagroda – książka z płytą CD “Baśnie mojego dzieciństwa”, wydawnictwa Zielona Sowa powędruje do laureatki, gdy tylko otrzymamy wypełniony formularz konkursowy.

Zapraszamy do pisania blogów – styczniową edycję konkursu blogowego rozstrzygniemy w styczniu (mamy nadzieję, że już żaden atak wirusów nie pokrzyżuje nam planów). Nagrodą będą „Baśnie” Jana Christiana Andersena, również wydawnictwa Zielona Sowa. Piszcie i wygrywajcie!


Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment