Mama w Kinie Praha!

Filed under: Komunikaty — MAMA @ 13:47
piątek Mar 1, 2013

Mama w Kinie Praha

Mieszkasz w Warszawie lub bliskich okolicach? Masz małe dziecko? Chciałabyś się wyrwać do kina, ale nie masz z kim zostawić dziecka? Przeczytaj koniecznie, co przygotowaliśmy specjalnie dla ciebie!

Kino Praha, Fundacja MaMa i portal ebobas.pl zapraszają na pokazy z cyklu MaMa w Kinie Praha. Mogą w nich wziąć udział mamy małych dzieci (niemowlaków i przedszkolaków, do 6-tego roku życia).

Niemowlaki będą mogły przebywać z mamą na sali w czasie seansu. Przyciszony dźwięk, przytłumione – ale nie całkiem zgaszone – światło sprawią, że dzieci będą się czuć bezpiecznie. Na sali będzie przygotowany kącik do przewijania, w którym mamy znajdą też pieluchy i kosmetyki pielęgnacyjne. Dla starszych dzieci w holu kina zorganizowany będzie natomiast kącik zabaw – z zabawkami, kredkami, książkami. Nad zabawami będą czuwać animatorki.

Każdy seans będzie poprzedzony spotkaniem ze specjalistą – pedagogiem, psychologiem, z którym mamy będą mogły porozmawiać o swoich problemach czy wątpliwościach związanych z wychowaniem dziecka. Będzie również prezentacja kosmetyków. Każda z Mam znajdzie coś dla ducha i ciała.

Już 6 marca uroczyste otwarcie! A podczas niego – prezentacja kosmetyków Mary Kay. Każda uczestniczka będzie miała szansę wygrać zestaw kosmetyków Mary Kay oraz atrakcyjne bony do wykorzystania na zakup produktów na warsztatach pielęgnacyjno-makijażowych prowadzonych po seansie. 6 marca mamy będą mogły obejrzeć komedię „Daję nam rok” (premiera filmu – 1 marca!).

Więcej szczegółów na stronie Kina Praha


Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment