Kwietniowa nagroda za bloga!

Filed under: Konkursy — Tagi: , — MAMA @ 11:37
poniedziałek Maj 6, 2013

No tak, już maj. Ale mamy nadzieję, że wybaczycie opóźnienie w werdykcie – oczywiście ze względu na bardzo długi majowy weekend.

Jury konkursowe tym razem musiało wyszperać wpisy blogowe niezwiązane z odchudzaniem, odsiać te, w których recenzowane są zabawki z konkursu… Ale się udało!

Nagroda – w postaci płyty z serii „Muzyka bobasa” powędruje do morawinki, autorki bloga „Z życia wzięte”. Mamy nadzieję, że muzyka Raimonda Lapa spodoba się maleństwu, które może jej słuchać jeszcze w brzuchu mamy!

Fot. Music Islet

Fot. Music Islet

„Mówi się, że każda ciąża jest inna… W moim przypadku też tak było. Z córcią jedyne co to, to że przytyłam 20 kg i zamiast chodzić się toczyłam jak kuleczka 🙂 Teraz jest zupełnie inaczej….” Autorka w nagrodzonym wpisie „Tak blisko” pisze o dolegliwościach związanych z drugą ciążą, o ogromnej radości i niezwykłym czasie oczekiwania. Wpis może byłby zupełnie zwyczajny, gdyby nie towarzysząca mu ilustracja.

Chcecie zobaczyć? Koniecznie zaglądnijcie!

A już w końcówce maja kolejny werdykt w Nieustającym Konkursie Blogowym.

Blogujcie i wygrywajcie, bo tym razem jest szansa również na znakomitą książkę wydaną przez Wydawnictwo Literackie „Moje dziecko zawsze zdrowe”. Książkę Bartona D. Schmitta, wybitnego amerykańskiego pediatry, poleca Amerykańska Akademia Pediatryczna. Książka to prawdziwa skarbnica wiedzy medycznej dla każdego rodzica. Autor, prywatnie tata i dziadek, opracował ten poradnik na podstawie kilkunastu lat doświadczeń w praktyce pediatrycznej. Ta książka to skarb dla każdego rodzica małego dziecka!


Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment