Nagradzamy wasze blogi!

Filed under: Konkursy — Tagi: , — MAMA @ 14:43
wtorek Paź 8, 2013

Kiedyś był Wujek Dobra Rada. Pamiętacie? Teraz jego obowiązki udanie przejmuje Rafcio Dobra Rada. Chcecie przeczytać? Zaglądnijcie na bloga Olgi. Rafcio za rezolutną ripostę, mama za zanotowanie (i sumienne dostarczanie raz na jakiś czas anegdot z cyklu „córka/synek mówią”) otrzymują nagrodę – audiobook „Reksio. Wielka księga przygód” (czyta Jerzy Stuhr) Wydawnictwa Papilon.

A ponieważ nagród nie przyznawaliśmy przez cały sierpień, za wrzesień przyznamy jeszcze jedną. Książeczkę z serii „Reksio. Przyjaciel najmłodszych” oraz płytę z serii Muzyka Bobasa dostaje od nas Daria Czajkowska, autorka nowego bloga (na razie dwa wpisy), za podzielenie się matczynymi obserwacjami na temat zależności między spaniem dziecka a pogodą. Może będzie z tego jakiś Nobel w przyszłości, ale póki co jest nagroda od eBobasa. Bo faktycznie, jak w tytule bloga – jest beznudyyyy!

Na początku listopada przyznamy kolejną nagrodę (a może dwie?) za wpisy październikowe. I – uwaga, uwaga – w konkursie blogowym pojawi się nowa kategoria: blogowe wpisy kulinarne.

Blogerki ebobasowe już pewnie zauważyły, że mają opcję opublikowania wpisu w kategorii kulinarnej. Na razie tych wpisów nie ma zbyt wiele, ale liczymy na kreatywność i inwencję.

Co miesiąc przyznamy dodatkową nagrodę za najlepszy wpis kulinarny. A żeby zachęcić, zdradzimy tylko, że w najbliższej edycji nagrodą będzie książka Joanny Krzyżanek „Ulica Naleśnikowa” Wydawnictwa Jedność. Lubicie Cecylkę Knedelek? Ta część jej przygód może być wasza!

Cecylka Knedelek i ulica Nalesnikowa


Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment