Październikowe blogowanie nagrodzone!

Filed under: Konkursy — Tagi: — MAMA @ 14:14
poniedziałek Lis 4, 2013

Już po pierwszym długim listopadowym weekendzie, czas na werdykt w Nieustającym Konkursie Blogowym. Tym razem, tak jak zapowiadaliśmy przed miesiącem, nagrody przyznamy – po raz pierwszy – w dwóch kategoriach.

I na początek nowość – nagroda za kulinarny wpis blogowy. Książka Joanny Krzyżanek „Cecylka Knedelek i ulica Naleśnikowa” (Wydawnictwo Jedność) powędruje do catrinki, która na blogu podzieliła się z nami przepisem na ciasto 3bit. Wygląda pysznie, i na pewno tak smakuje.

Wpisów kulinarnych nie jest na razie zbyt wiele, ale mamy nadzieję, że wkrótce rozwiniecie skrzydła. Blogi kulinarne to miejsce nie tylko na przepisy (choć i one są mile widziane), ale także dzielenie się swoimi doświadczeniami z karmieniem dzieci, rozszerzaniem diety etc. Albo – rekomendację miejsc, w których można smacznie zjeść – oczywiście, przyjaznych dzieciom. Piszcie, piszcie – a my będziemy nagradzać!

Za kulinarny wpis listopadowy nagrodą będzie książka Joanny Krzyżanek „Cecylka Knedelek i kanapki z kanapy”.

Cecylka Knedelek i kanapki z kanapy_okladka maxi

Nagroda za październikowy wpis powędruje zaś do naszej „starej” znajomej, marii1980. Tak trochę na powitanie po dłuższej nieobecności, trochę na pocieszenie po wypadku z dyskiem – o tym też możecie poczytać na blogu marii1980, ale zasadniczo – za mądry, spokojny wpis o tym, dlaczego córka pójdzie do pierwszej klasy w wieku siedmiu lat. Takich głosów w dyskusji (o ile to można nazwać dyskusją) na temat wieku obowiązku szkolnego jest stanowczo za mało. Wysyłamy audiobook „Reksio. Wielka księga przygód”.

Obie laureatki otrzymają również płyty z serii „Muzyka bobasa”.

Blogujcie i wygrywajcie!


Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment