Listopadowe blogowanie nagrodzone!

Filed under: Konkursy — Tagi: , — MAMA @ 13:17
poniedziałek Gru 9, 2013

Z lekkim poślizgiem (spowodowanym kumulacją konkursów w ubiegłym tygodniu) rozstrzygamy listopadową edycję konkursu blogowego.

Tym razem nagrodę za listopadowe blogowanie – płytę z serii „Muzyka bobasa” przyznaliśmy anette_k, autorce bloga „Czekamy w Budapeszcie”. Nie tylko dlatego, że „Polak, Węgier dwa bratanki…”. Lubimy Węgry i Węgrów, ale do przyznania nagrody za cztery listopadowe wpisy skłoniła nas przede wszystkim ciekawość. Końcówka ciąży w obcym (przede wszystkim językowo) kraju… Poród w budapesztańskim szpitalu (liczymy na relację), pierwsze tygodnie z dzieckiem, może spacery nad Dunajem? Ciekawi jesteśmy, jak się blog rozwinie, bo pierwsze notki są bardzo interesujące!

Wśród wpisów kulinarnych na razie nie możemy wybierać i przebierać, ale skoro obiecaliśmy nagrodę, to powędruje ona do Morawinki, za wpis o rogalikach marchewkowych. Brzmi i wygląda pysznie! Nagrodą jest książka z serii o Cecylce Knedelek.

Fot. Morawinka

Fot. Morawinka

Za miesiąc – tuż po święcie Trzech Króli, opublikujemy kolejny werdykt w konkursie blogowym. Zapowiadamy dwie nagrody – po jednej w kategorii „ogólnej” i „kulinarnej”, ale to od was zależy, czy dacie sobie szansę, by wygrać jedną z nich. Blogujcie więc!


Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment