Styczniowe blogowanie nagrodzone!

Filed under: Konkursy — MAMA @ 13:36
piątek Lut 14, 2014

Tak, tak. Dziś połowa lutego 🙂 ale wiecie: w zimie czas biegnie nieco inaczej, zwłaszcza mamom bobasów – a to infekcja dziecka, a to własna… A jeszcze kilka fajnych akcji odpalaliśmy na portalu. „Przygotowania do powitania”, „Witajcie na świecie” – tam też można wygrać atrakcyjne nagrody. Pierwsze rozdanie już w lutym!

No ale dość usprawiedliwień. Blogi styczniowe przeczytane, czas na nagrody za blogowanie.

Nagroda powędruje do użytkowniczki 3dytka1 – nie mieliśmy żadnych wątpliwości. Blog z pomysłem, niby niedawno założony a już całkiem dużo fajnych wpisów. Nam spodobał się szczególnie ten o kotku – polecamy go wszystkim przyszłym rodzicom, którzy czekają na bobaska w towarzystwie domowego czworonoga. A nagrodami są książka „Zabawy z niemowlakiem” Wydawnictwa Jedność i płyta z serii „Muzyka bobasa”.

Ponieważ w styczniu obiecaliśmy nagrodę za wpis kulinarny, wywiązujemy się. Nagroda, książka z serii „Cecylka Knedelek” powędruje do użytkowniczki Catrinka – nagradzamy wpis o gościach.

Uwaga! eBobas.pl nadal będzie nagradzał wpisy kulinarne – ale nie obiecujemy, że co miesiąc. Jeśli będzie ich więcej, na pewno docenimy wysiłek 🙂 piszcie więc, i dajcie nam szansę nagradzania (bardzo to lubimy).


Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment