Kolka niemowlęca: skomentuj i wygraj!

Filed under: Dyskusje — Tagi: , — MAMA @ 11:39
środa Wrz 10, 2014

Kolejna odsłona dyskusji wokół gorącego tematu jest poświęcona kolce niemowlęcej. Kolka niemowlęca, czyli bolesny skurcz jelit, dotyka dużą część dzieci między 2. a 4. miesiącem życia. Częściej chłopców, ale dziewczynki też cierpią z powodu kolki. Dziecko rozpaczliwie płacze, najczęściej o tej samej porze (czasami kolka łapie dziecko częściej niż raz dziennie). I choć kolka niemowlęca nie jest groźna, rodzice szukają sposobów na tę przypadłość, żeby dziecko się nie męczyło.

Leki na kolkę? Noszenie i przytulanie dziecka? Masaże antykolkowe? Ciepłe powietrze z suszarki (uwaga, nie można poparzyć delikatnej skóry niemowlaka!). A może znacie inne sposoby na kolkę? Co sprawdziło się w waszym przypadku? No i czy w ogóle wasze dziecko miało kolkę, czy też tylko znacie problem z drugiej ręki?

Zapraszamy do dyskusji na forum pod artykułem o kolce niemowlęcej. Czekamy na wypowiedzi do 17 września. Przy podziale nagród będą brane pod uwagę wyłącznie głosy pod artykułem! Głosów na redakcyjnym blogu czy Facebooku nie będziemy uwzględniać.

A najciekawsze głosy w dyskusji tym razem nagrodzimy takimi dwoma zestawami:

zestaw bobasa


Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment