Gorący temat: menu na Roczek

Filed under: Bez kategorii — MAMA @ 13:11
środa Paź 1, 2014

Roczek to wyjątkowa okazja do rodzinnego spotkania. Popołudniowa kawa i tort, czy też kilkugodzinne przyjęcie, z przekąskami i daniem głównym na ciepło? A może nawet kilkoma? Jakie są wasze pomysły na menu na pierwsze urodziny dziecka? Podzielcie się pomysłami! Menu na roczek to kolejny „Gorący temat” na eBobas.pl. Mogą to być zestawy potraw, jakie można zaserwować (albo które same podałyście) na urodzinowym rodzinnym przyjęciu, mogą to być też pojedyncze potrawy – na przykład sałatki czy ciepłe przekąski, które się sprawdzają w takich okolicznościach. A kto umieści przepis w Kuchni na eBobas.pl (najlepiej ze zdjęciem!) i w poście poda link do swojego przepisu, zwiększy szansę na nagrodę!

Na wasze wpisy na forum pod artykułem poświęconym pierwszym urodzinom malucha będziemy czekać przez tydzień – czyli do 8 października do południa. Wczesnym popołudniem ogłosimy zwycięzców.

W tej edycji mamy do wygrania trzy książki kulinarne Wydawnictwa Jedność, dzięki którym gotowanie dla dzieci i z dzieckiem będzie czystą przyjemnością.

książki


Brak komentarzy »

No comments yet.

RSS feed for comments on this post. TrackBack URL

Leave a comment